EVİNİZİ DAHA DEĞERLİ GÖSTERMEK İSTİYORSANIZ BU YÖNTEMLERİ DENEMELİSİNİZ..

15.11.2016
Evinizi daha değerli göstermeniz elbette ki onun satış fiyatını önemli derecede arttıran bir seçenek değildir.
  
  
Ancak daha fazla alıcıyı kendinize çekmeniz ve maddi durumu iyi olan alıcıları kendinize çekmeniz açısından büyük bir öneme sahiptir.
  
  
Eğer siz de böyle bir amaç peşindeyseniz, aşağıdaki tavsiyelerimizi göz önüne alarak evinizi daha değerli gösterecek bir takım düzenlemeler yapabilirsiniz.

Çiçeklerle Donatın Rengarenk çiçekler ve bitkiler, alıcıları etkilemenin bir yoludur. Evin girişindeki kısa patika yolu çiçeklerle donatmak veya bahçeli evlerde dış mekanı yeşillikler ile dizayn etmek alıcıların gözünde evi zenginleştirir. Aynı şekilde evinizin içerisinde de bu tür düzenlemeler yapabilirsiniz. Çok boğmayacak ama sade ve şık bir görünüm kazandıracak vazolu çiçekler tercih edilebilir.
  
   Benzersiz Mobilyalar Kullanın Evinizi en gösterişli ve kaliteli gösteren yöntem, mobilyaları daha lüks bir görünüme kavuşturmaktır. Örneğin mutfak dolaplarını yenilemek, tezgahtaki mermerin cinsini daha gösterişli seçmek, yerdeki fayansları dikkat çekici hale getirmek ve buna benzer daha farklı yenilikler yapmanız evinize bambaşka bir görünüm kazandırabilir.
  
  Mümkünse Alanları Genişletin Geniş ve ferah görünen evler her zaman daha değerli görünür ve alıcılar için tercih sebebidir. Bazen gereksiz olan ikinci ve küçük bir balkon salon içerisine dahil edilebilir ya da üç tane banyo varsa en küçük banyo farklı bir oda şeklinde dizayn edilebilir. Bu tür genişletme seçenekleri, evinizin daha fazla imkana sahip olduğunu alıcılara yansıtır.
  
  Kapı Kollarını Değiştirin Kapı kolları, bir evde insan gözüne çarpan ilk bölümlerden biridir. Eskimiş, kaplaması soyulmuş ve sakil görünen kapı kollarını bu nedenle değiştirmeniz büyük etki oluşturabilir. Onları daha şık, sade ve sıradışı hale getirebilirsiniz. Burada önemli olan onların benzersiz olmalarıdır.
  
   Daha Fazla Depolama Alanı Edinin Eviniz biraz sıkışık ve boğucu ise yapmanız gereken depolama alanlarını arttırmaktır. Böylece alıcılara daha ferah bir ev sunma imkanınız olur. Bu da evin değerini arttıran bir etkiye sahiptir. Ev içindeki yaşam alanını genişletmenize yardımcı olacak bu değişiklik, aynı zamanda bakınca insanda daha iç açıcı bir etki bırakacaktır.
  
   Pencere Koltuğu Koyun Küçük bir pencere önüne koltuk yerleştirerek ve pencere pervazına küçük, şirin bir çiçek yerleştirerek samimi bir ortam yaratabilirsiniz. Pencere kenarlarındaki perdeyi de bu konsepte uygun bir renkte seçtiğiniz zaman, oda daha etkileyici bir görünüm kazanır.
  
   Tüm bu tavsiyeler, alıcı gözünde evinizi daha değerli gösterecek yöntemlerdir.
   Eğer daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, Weal World Gayrimenkul her zaman hizmetinizdedir.Tüm haberler için tıklayınız. İleri >>


Bizden Haberler
20.08.2017 Gayrimenkul alım satım işlemlerinde istenen gerekli belgeler ve satış süreci
15.11.2016 EVİNİZİ DAHA DEĞERLİ GÖSTERMEK İSTİYORSANIZ BU YÖNTEMLERİ DENEMELİSİNİZ..


Emlak Yaşam Haberleri
27.10.2017 iki design group,...
27.10.2017 Yapı Merkezi’nden 3...
26.10.2017 NG Residenceta 4 bin...